Rosteme a nabíráme Senior konzultanty

S námi na to nebudete sami, získáte profesionální podporu

Marketingového týmu se specialisty na kampaně, grafické a další materiály.

Týmu obchodníků,
který otevře dveře u všech klientů.

Vlastního Sourcing centra,
které najde ty nejlepší kandidáty.

Pozice Senior konzultanta

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur. U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty.

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního recruitmentu? Pak hledáme právě vás!

Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, moderní kancelář v centru Prahy ve Florentinu, možnost home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Hledáme: Senior Recruitment Consultan

Náplň práce

Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s kandidáty a klienty.

Čeká vás aktivní vyhledávání nejlepších kandidátů a jejich oslovování s pracovními nabídkami našich klientů. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook).

Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější z nich našim klientům, se kterými budete budovat dlouhodobé partnerské vztahy.

Profil kandidáta

Pokud máte alespoň dvouletou praxi v recruitmentu, ovládáte angličtinu (minimálně na úrovni B2), máte ŘP a baví vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty, jste pro nás ideální člověk! Nemáte-li zkušenosti s náborem, ale máte naopak praxi ze sektoru bankovnictví, B2B, real estate či life science, recruitment vás naučíme!

Zároveň hledáme někoho, koho by lákala příležitost vést v budoucnu tým jako Team Leader!

Nabízíme

  • plný i zkrácený úvazek (minimálně 30 hodin/týdně)
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • fixní mzdu a bonusový systém
  • příležitost stát se v budoucnu Team Leaderem, mentorem a lektorem
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • nástup dle vašich možností

Benefity

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • home office a sick days
  • Multisport karta a Cafeterie
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • firemní mobilní tarif i pro soukromé užití stravenk

Proč se přidat právě do našeho týmu?

Virtuální prohlídka

Sídlíme v moderních a krásně zařízených kancelářích v Praze Florentinu v dosahu linky B a Masarykova nádraží. Podívejte se, jak to u nás vypadá!

I když jsme mezinárodní společností, nevstoupíte do anonymní korporace. Po celé České republice najdete menší týmy nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit.

Těšíme se na vaše životopisy

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Regině váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis na emailovou adresu [email protected] nebo jí přímo napište na LinkedInu.

Regina Plojharová - LinkedIn