Kontrolor / – ka zásilek

Poslední aktualizace: 27. 05. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

MZDA

30000 Kč / měsíc

KONZULTANT
Sabina Šváchová

[email protected]

Kontrolor / – ka zásilek

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Vyhovuje Vám dvousměnný režim a rádi se učíte novým věcem?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

POPIS POZICE

  • Nakládka a vykládka zásilek
  • Výstupní kontrola vychystaných zásilek
  • Identifikace a třídění zásilek
  • Kontrola vnějšího stavu zásilek
  • Inventarizace zásilek
  • Běžná údržba svěřených manipulačních prostředků a prostor

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti minimálně 1 rok na pozici skladníka v dopravní nebo zasílatelské společnosti – výhodou
  • Přesnost, vytrvalost
  • Smysl pro týmovou práci
  • Osvědčení a znalost ovládání manipulační techniky
  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu (ranní, odpolední)

NABÍZÍME

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • mzda: 28 000,- Kč / měsíc
  • měsíční bonusy až 6 000,- Kč
  • 4 týdny dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč / směna
  • lokalita: Jažlovice (svozový autobus z Roztyl)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.