MECHANICKÝ INŽENÝR | SPECIALISTA LINEK a ÚDRŽBY

Poslední aktualizace: 24. 05. 2024 | Moravskoslezský | Bohumín | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Sick Days

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

Smlouva na dobu neurčitou

Stravenkový paušál

KONZULTANT

Michaela Hýblová

[email protected]

+420 703 865 274

Hledáme šikovného kandidáta, který se zapojí do budování závodu – bude se zaobírat nákupem zařízení, jeho implementací do výroby a posléze o efektivitu zařízení ve výrobě. Pokud máte zkušenosti na obdobé pozici, dorozumíte se anglicky, dejte mi o sobě vědět. Ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a prima kolegy, co táhnou za jeden provaz.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Starost o zařízení haly: výběr vybavení, instalace, ladění, uvedení do provozu, údržba
  • Podílet se na návrhu a konstrukci automatizovaných výrobních linek
  • Pomáhat při navrhování procesů a výběru zařízení, spolupracovat s odděleními nákupu zařízení
  • Spolupráce při přejímkách
  • Tvorba dokumentů o zařízení, pracovní postupy, návody k obsluze, plány školení
  • Ve výrobním provozu odpovědnost za zajištění efektivního, hospodárného a bezpečného provozu zařízení, zajištění plynulosti výroby
  • Neustálé zlepšování provozní způsobilosti výrobního oddělení

POŽADAVKY

  • Zkušenosti s návrhem layoutů, implementací zařízení do výroby
  • Vzdělání v oborech mechaniky nebo automatizace
  • Porozumění procesům výroby a strojních zařízení
  • Znalost CAD systémů velkou výhodou
  • Znalost AJ – lepší B1
  • Proaktivita, týmovost

BENEFITY

  • Atraktivní mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days
  • Stravenkový paušál
  • Notebook, telefon i k soukromým účelům
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost seberealizace

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Sick Days | Dovolená navíc | Flexibilní pracovní doba | Smlouva na dobu neurčitou | Stravenkový paušál