SKLADNÍK s VZV – dlouhodobá spolupráce, super mzda a jen 2sm.provoz!

Poslední aktualizace: 13. 05. 2024 | Středočeský | Kolín | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

KONZULTANT
Simona Klepáčová

[email protected]

+420 734 524 674

SKLADNÍK s VZV – dlouhodobá spolupráce, super mzda a jen 2sm.provoz!

Do výroby klimatizací do vlaků a autobusů právě hledáme šikovného SKLADNÍKA s VZV oprávněním!

Hlavní pracovní poměr – dvousměnný 8h provoz – PO-PÁ

Průmyslová zóna Ovčáry.

CO BUDETE DĚLAT

  • manipulace s materiálem za použití manipulační techniky
  • práce se skenerem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • SOU
  • VZV oprávnění
  • praxe v oboru
  • spolehlivost

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • u nás si vyděláte super peníze až do výše 34.000 – 44.000 Kč měsíčně
  • osobní ohodnocení – až 11 % navíc
  • dobře se najíte – snídaně a obědy – dotované stravování přímo v areálu
  • týden dovolené navíc
  • přátelský kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD

OZVĚTE SE NÁM

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.