Práce ve výrobě na 2 směny + ubytování

Poslední aktualizace: 26. 04. 2024 | Jihomoravský | Brno | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na ubytování

MZDA

25500 – 32000 Kč / měsíc

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Barbora Lásková

[email protected]

+420702140128

Práce ve výrobě na 2 směny + ubytování

Hledáme operátory výroby pro mezinárodního výrobce nápojových automatů se sídlem v Tuřanech. Čeká Vás jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy v čisté a moderní výrobní hale.

POPIS POZICE

  • Práce ve stoje u výrobní linky na malé plastové součásti nápojových automatů
  • Vizuální kontrola a posun výrobků po lince
  • Směny 6-14 a 14-22, střídání po týdnu

POŽADAVKY

  • Praxe není nutná, kompletně zaškolíme
  • Spolehlivost a pravidelná docházka
  • Alespoň základní znalost ČJ

NABÍZÍME

  • Mzda 25.500 Kč
  • Po zaučení navýšení mzdy o 2-3.000 Kč
  • Bonus 3.800 Kč za pravidelnou docházku a plnění norem
  • Pracovní doba 7,5 hodin
  • Možnost zajištění bydlení na naší ubytovně s příspěvkem na bydlení až 5.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč
  • Fruit days a přestávka navíc
  • 5 týdnů dovolené

OZVĚTE SE NÁM

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám napsat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Příspěvek na dopravu | Příspěvek na ubytování