Administrativní podpora 20h/měsíčně

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Plzeňský | Plzeň | Plný úvazek

OBOR

Administrativa

BENEFITY

Flexibilní pracovní doba

MZDA

200 Kč / hodina

VHODNÉ PRO

Na rodičovské

KONZULTANT
Tereza Vlachová

[email protected]

+420775852654

Administrativní podpora 20h/měsíčně

Pro společnost sídlící v Plzni hledáme kandidátku na pozici administrativní podpory na 20h/měsíčně.

Pozice je vhodná pro maminky na mateřské/rodičovské dovolevé.

CO BUDETE DĚLAT

  • Zpracování podkladů, smluv, cestovních příkazů, komunikace s účetní, správa datové schránky
  • Jedná se o práci z domova (pouze 2x v měsíci je potřeba fyzická účast na pobočce)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Pozice je vhodná jako přivýdělek k mateřské/rodičovské dovolené
  • Angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota pro dlouhodobou spolupráci (alespoň dva roky)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Pracovní doba na předchozí, většinou týdenní domluvě
  • Nástup možný od 6/2024

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY