Hledáme koordinátora/ku s angličtinou

Poslední aktualizace: 24. 04. 2024 | Vysočina | Jihlava | Plný úvazek

OBOR

Administrativa

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Barbara Rduch

[email protected]

+420 702 197 467

Hledáme koordinátora/ku s angličtinou

Hledáme spolehlivého/vou a zkušeného/nou koordinátora/ku s anglickým jazykem pro našeho klienta v Jihlavě. Tato pozice je ideální pro jedince, kteří mají vášeň pro jazyky, komunikaci a chtějí se zapojit do dynamického týmu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajišťování tlumočení mezi zaměstnanci z různých oddělení.
  • Překlad dokumentace, instrukcí a komunikace v rámci výrobního prostředí.
  • Spolupráce s ostatními odděleními pro zajištění hladkého průběhu výrobního procesu.

POŽADAVKY

  • Schopnost plynně mluvit a psát v anglickém jazyce.
  • Praxe z výroby je výhodou.
  • Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu.

NABÍZÍME

  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Motivující platové ohodnocení a benefity.
  • Přátelské pracovní prostředí s podporou kolektivu.

OZVĚTE SE NÁM

Pokud umíte komunikovat v anglickém jazyce a máte zájem zapojít se do našeho týmu, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s vámi!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Dovolená navíc