Webmaster | správa e-shopu a webu

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Zlínský | Vsetín | Plný úvazek

OBOR

IT správa

BENEFITY

Částečný Home Office

Dovolená navíc

Smlouva na dobu neurčitou

Stravenkový paušál

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT
Tereza Liczmanová

[email protected]

+420727810539

Webmaster | správa e-shopu a webu

Hledáme šikovného profesionála s praxí v oblasti vývoje a správy webových stránek a e-shopů. Budete se podílet na prezentaci firmy navenek a budete vytvářet příjemné a atraktivní uživatelské prostředí pro zákazníky.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Péče o firemní webové stránky a dva e-shopy
  • Zajištění bezproblémového chodu webu a jeho správné integrace s interním systémem
  • Navrhování úprav webu a e-shopu, které po schválení budete realizovat
  • Zadávání práce grafiků a copywriterů, podílení se na rozsáhlých projektech
  • Spolupráce s kolegy na větších projektech
  • Spolupráce s agenturou při větších úpravách webu

POŽADAVKY

  • Praxe se správou e-shopu a webu
  • Alespoň základní znalost Google Analytics
  • Orientace v datech, na jejichž základě se budou provádět změny
  • Schopnost pracovat nezávisle a nést odpovědnost za kompletní projekty
  • Samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasného home office
  • Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč
  • Smlouvu na dobu neurčitou po půl roce
  • Příspěvek na dovolenou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Možnost vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Částečný Home Office | Dovolená navíc | Smlouva na dobu neurčitou | Stravenkový paušál | Vzdělávací kurzy a školení