Konstruktér filtračních zařízení

Poslední aktualizace: 22. 04. 2024 | Středočeský | Středokluky | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Dovolená navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT
Emiliya Tričkova

[email protected]

Pro významného klienta hledáme samostatného a zodpovědného zájemce na pozici konstruktéra.

POPIS POZICE

  • Vytváření konstrukcí průmyslových filtračních zařízení pomocí 3D CAD Inventor
  • Navrhování filtračních zařízení, vytváření výkresů a konstrukčních kusovníků
  • Komunikace s výrobou v Čechách, a také s projektovým oddělením v Německu
  • Spolupráce s dodavateli ohledně technických možností zpracování jednotlivých dílců
  • Účast na testování prototypů a nových komponentů

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Znalost 3D CAD – Autodesk Inventor
  • Zkušenost se systémem SAP je velkou výhodou
  • Znalost Teamcentra je vítána
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

NABÍZÍME

  • Příspěvek na penzijní spoření v rozmezí 7.200Kč – 21.600Kč ročně
  • Flexi pass na volnočasové aktivity ve výši až 12.000Kč ročně
  • Dotované závodní stravování
  • Odměna 20.000 Kč za doporučení nového kolegy
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Každoroční zvýšení základní mzdy a pololetní odměny
  • Lokalita – Středokluky, Praha-západ

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem dozvědět se více pošlete nám váš profesní životopis a domluvíme se na osobním setkání. Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Příspěvek na penzijní připojištění