Projektový inženýr/manažer

Poslední aktualizace: 22. 04. 2024 | Ústecký | Klášterec nad Ohří | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

Příspěvek na stravování

KONZULTANT
Miroslav Koželuh

[email protected]

Do výrobní spolešnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektového inženýra/manažera.

POPIS POZICE

  • vedení projektového týmu, příprava plánu projektu, odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby
  • kontrola plnění plánu a plnění úkolů členů projektového týmu
  • přímá komunikace se zákazníky, interním týmem
  • příprava a organizace zákaznických auditů a návštěv
  • zajištění dodávky trialových dílů
  • zodpovědnost za kontrolu nákladů v předvýrobní fázi dle stanoveného rozpočtu
  • reporting
  • zajištění revize dodané výkresové dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ, praxe v automotive výhodou
  • schopnosti a osobnost projektového managera
  • nutná aktivní znalost AJ slovem a písmem
  • povědomí o normách IATF 16949, VDA 6.3
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ za účelem občasných cest k partnerům společnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce
  • znalost NJ výhodou
  • znalost projektových metodik a/nebo certifikace výhodou
  • zkušenosti se zákaznickými požadavky v automotive výhodou

NABÍZÍME

  • pružná pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Flexibilní pracovní doba | Příspěvek na stravování