Manažer kvality

Poslední aktualizace: 19. 04. 2024 | Moravskoslezský | Opava | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Dovolená navíc

Příspěvek na dopravu

Cafeteria systém

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

KONZULTANT
Tereza Liczmanová

[email protected]

+420727810539

Do strojírenské společnosti na Opavsku hledáme manažera kvality, jehož hlavním úkolem bude zavedení IATF.

CO BUDETE DĚLAT

  • Vaším hlavní úkolem bude implementace norem IATF ve společnosti
  • Budete zodpovědný za zajištění dodržování vysokých standardů kontroly kvality
  • Spolu s dalšími odděleními budete spolupracovat na integraci systémů řízení kvality
  • Budete komunikovat se zákazníky a s dodavateli – nutná znalost anglického jazyka
  • Budete vést menší tým kvality

Jste ideální kandidát? Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmyslu a jste certifikovaný v systémech řízení kvality (např. ISO 9001, IATF 16949), budete mít výhodu.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Praxe na oddělení kvality ve výrobní nebo strojírenské společnosti
  • Znalost norem IATF a ideálně
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – nutná pro komunikaci se zákazníky a dodavateli
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenost se zaváděním procesů nebo standardů je výhodou

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Cafeterie
  • Firemí akce
  • Vánoční dárky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Příspěvek na dopravu | Cafeteria systém | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování