Administrativní podpora – 0,5 úvazek

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Částečný úvazek, Brigáda

OBOR

Administrativa

BENEFITY

Částečný Home Office

Flexibilní pracovní doba

VHODNÉ PRO

Absolventi

Na rodičovské

KONZULTANT
Anežka Trávníčková

[email protected]

Administrativní podpora – 0,5 úvazek

Do logistické společnosti hledáme šikovnou administrativní výpomoc na rutinní práci. Budete denně komunikovat se zahraničními zákazníky a podporovat sklad.

Práce na poloviční úvazek s možností přestupu na plný úvazek.

POPIS POZICE

  • Administrativní evidence
  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba podkladů
  • Další ad-hoc administrativní úkony

PROFIL KANDIDÁTA

  • Znalost v MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost v administrativě

NABÍZÍME

  • Práce na poloviční úvazek (nutno 1x týdně přijít v 6 ráno nebo být v kanceláři do 20:00)
  • Pracovní doba od pondělí do pátku (flexibilní)
  • Po zaučení možnost home office (až 2x týdně)
  • Nástup ihned
  • Lokalita: Jažlovice (vlastní doprava nebo svoz z Říčan/Roztyl)

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Částečný Home Office | Flexibilní pracovní doba