Traktorista

Poslední aktualizace: 17. 04. 2024 | Středočeský | Semčice | Plný úvazek

OBOR

Zemědělství

BENEFITY

Sick Days

Příspěvek na penzijní připojištění

Stravenkový paušál

Příspěvek na životní pojištění

KONZULTANT

Andrea Literová

[email protected]

314 004 249

Traktorista

Hledáme zkušeného traktoristu se srdcem pro zemědělství! Pokud máte praxi v oblasti zemědělství a zkušenosti s opravami a údržbou strojového vybavení, jste tím,koho hledáme!

POPIS POZICE

  • Řízení a obsluha traktoru
  • Provádění všech pracovních činností v odpovídající kvalitě a dle požadavků (setí, kultivace, sklizeň)
  • Údržba a oprava strojového vybavení

POŽADAVKY

  • Řidičský průkaz sk. B, T
  • Praxe v opravách a údržbě strojového vybavení
  • Praxe v zemědělství
  • Fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost, manuální zručnost, flexibilita

NABÍZÍME

  • Práci s moderními zemědělskými stroji a technikou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup dle dohody
  • Stravenky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Sick Days | Příspěvek na penzijní připojištění | Stravenkový paušál | Příspěvek na životní pojištění

314 004 249