Technik pevných sítí

Poslední aktualizace: 23. 04. 2024 | Ústecký, Královéhradecký | Ústí nad Labem | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Služební automobil

KONZULTANT

Michaela Poláková

[email protected]

+420 725 807 275

Technik pevných sítí

POPIS POZICE

Hledáme tým montážních techniků, kteří převážně montují LAN kabeláž, ale někdy i optiku a rozvodny.

Stačí slaboproud. Nutnost vyhláška 50 § 6 – samostatná činnost.

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita) – praxe 3 roky
  • trestní bezúhonnost, časová flexibilita
  • vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší , řidičský průkaz skupiny B
  • samostatný aktivní přístup k práci
  • schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce
  • výhodou zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů)
  • výhodou zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)
  • výhodou správa telekomunikačních zařízení

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • práci ve stabilní české firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
  • odborné vzdělávání
  • nástup možný ihned

Typ pracovního poměru:

  • plný úvazek

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Služební automobil