VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Poslední aktualizace: 15. 04. 2024 | Zlínský | Otrokovice | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Dovolená navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Hledáme lídra s hlubokými znalostmi IFRS a pokročilou angličtinou, který nám pomůže posunout naše účetní procesy na novou úroveň a chopí se tak i role SAP key user!

POPIS POZICE

  • Vedení účetního oddělení.
  • Účtování v souladu s mezinárodními účetními standardy IFRS.
  • Spolupráce na pravidelných účetních uzávěrkách.
  • Poskytování podpory koncovým uživatelům SAP v oblasti účetnictví.
  • Příprava a zpracování daňových přiznání k DPH, KH a SH.
  • Spolupráce a komunikace s auditory.

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ / VŠ vzdělání s praxí v oblasti účetnictví.
  • Zkušenost nebo potenciál k vedení účetního oddělení / týmu.
  • Komplexní znalost IFRS.
  • Pokročilou úroveň angličtiny.
  • Časovou flexibilitu a ochotu občasného cestování po ČR.
  • Pečlivost, dobré komunikační dovednosti.

NABÍZÍME

  • Možnost vedení a formování týmu našeho účetního oddělení.
  • Pracovní prostředí zaměřené na osobní rozvoj a růst.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení a široký benefitní balíček.
  • Šance pracovat v dynamickém a mezinárodním prostředí.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování