PROVOZNÍ MANAŽER(KA) s AJ | auto k soukromým účelům

Poslední aktualizace: 14. 04. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Flexibilní pracovní doba

KONZULTANT

Michaela Hýblová

[email protected]

+420 703 865 274

PROVOZNÍ MANAŽER(KA) s AJ | auto k soukromým účelům

Do menší výrobní společnosti v Ostravě hledáme provozní/ho manažera/ku, který/á by měl mít technické myšlení a zkušenosti s vedením týmů napříč společností. Těšit se můžete na rozjezd nových projektů, seberealizaci a auto k osobním účelům.

NÁPLŇ PRÁCE

  • vedení týmu cca 7 přímých podřízených za jednotlivá oddělení firmy
  • zodpovědnost za efektivní plánování výroby, za plnění cílů a výrobních kapacit
  • efektivita procesů a optimalizace toků za účelem zvyšování produktivity
  • úzká spolupráce s kvalitou a řešení reklamací
  • podpora obchodu, účast na důležitých jednání se zákazníky
  • hlídání rozpočtu společnosti, spoluúčast na zvyšování obratu/zisku společnosti
  • reporting mateřské společnosti

POŽADAVKY

  • vzdělání ve strojírenství nebo obecně v technickém odvětví
  • komunikativní AJ B2
  • technické myšlení, znalosti strojního prostředí
  • praxe na vedoucí roli min. 5 let
  • pružné reagování na krizové situace
  • ŘP sk. B
  • lokalita Ostrava

BENEFITY

  • atraktivní mzda
  • měsíční bonusy
  • stravenkový paušál
  • notebook
  • telefon
  • automobil k osobním účelům
  • možnost seberealizace

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Flexibilní pracovní doba