Hlavní účetní

Poslední aktualizace: 12. 04. 2024 | Jihočeský | Veselí nad Lužnicí | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Do týmu lidí, kteří sdílí vášeň pro svou práci a společně dosahují vynikajících výsledků hledáme zkušeného / zkušenou Hlavní účetní, který/á přinese své znalosti, dovednosti a nadšení pro účetnictví a finanční řízení.

Nabízíme zázemí stabilní a prosperující společnosti v oblasti zemědělských služeb s dlouholetou tradicí a otevřeností k novým cestám růstu.

POPIS POZICE

  • Řízení malého účetního oddělení a zajištění plynulého chodu účetních procesů.
  • Zpracování účetní dokumentace a měsíčních a ročních uzávěrek.
  • Sledování finančních toků a příprava finančních reportů pro vedení společnosti.
  • Spolupráce s auditorskými firmami, daňovými poradci a dodržování platných účetních standardů.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví.
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti vedení hlavního účetnictví, ideálně i s vedením týmu.
  • Znalost práce s účetními systémy a dobrá znalost MS Office, zejména Excelu.
  • Schopnost samostatné práce, pečlivost a preciznost.
  • Komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.
  • Mírně pokročilá znalost angličtiny.

NABÍZÍME

  • Rodinný přístup ke svým zaměstnancům.
  • Možnost rozvoje a profesního růstu v dynamickém a podnětném prostředí.
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností.
  • Možnost zaměstnaneckých výhod.
  • Podpora v dalším vzdělávání a profesním rozvoji.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.