Stavbyvedoucí s autorizací | dopravní stavby

Poslední aktualizace: 28. 03. 2024 | Zlínský | Vsetín | Plný úvazek

OBOR

Stavebnictví

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Služební automobil

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT

Barbora Jablonická

[email protected]

+420703477905

Nově hledáme kandidáty s odbornými zkušenostmi v oblasti dopravních staveb. Pro zkušené stavbyvedoucí nabízíme příležitost uplatnit své dovednosti v inspirativním mladém kolektivu. Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej nám zaslat váš životopis!

POPIS POZICE

  • Řízení projektů dopravních staveb
  • Dohled a koordinace práce dodavatelů
  • Odpovědnost za bezpečnost na stavbě

PROFIL KANDIDÁTA

  • Min. SŠ stavebního směru
  • Autorizace
  • Praxe min. 5 let
  • Orientace v technické dokumentaci

NABÍZÍME

  • Atraktivní mzdu
  • Pružná pracovní doba
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobil a notebook
  • Stravenky
  • Další firemní benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Služební automobil | Vzdělávací kurzy a školení