Účetní – Mzda od 55 000,-

Poslední aktualizace: 13. 05. 2024 | Středočeský | Praha | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

13. plat

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

MZDA

55000 – 60000 Kč / měsíc

KONZULTANT

Michaela Pavlíčková

[email protected]

+420 703 865 349

Účetní – Mzda od 55 000,-

Hledáme odvážného průvodce v oblasti účetnictví, který se nebojí výzev. Jsme připraveni přivítat zkušeného dobyvatele, který posune naše účetní schopnosti na vyšší úroveň!

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za místní daňové hlášení a audit, včetně tuzemského přenosu.
  • Dozor nad schvalováním účtů pro místní Finanční úřad a podpora při povinném auditu.
  • Sestavování a ověřování měsíčních a ročních účetních závěrek.
  • Evidence faktur a bankovních transakcí.
  • Kontrola všech finančních provozních procesů, analýza výsledků a zajištění souladu s místními zásadami.
  • Komunikace s daňovými úřady a správou sociálního a zdravotního pojištění.
  • Spolupráce s auditory a příprava dokumentace pro audit.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví podmínkou
  • Dobrá znalost právních předpisů v oblasti daní a účetnictví.
  • Výhodou je zkušenost v prostředí výrobní společnosti.
  • Schopnost splňovat úkoly včas a efektivně.
  • Znalost místních českých daňových zákonů.

NABÍZÍME

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a příplatky
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/ za odpracovanou směnu)
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost podílení se na novém projektu
  • Mezinárodní prostředí (s možnostmi anglického jazyka) a stabilita společnosti, která je na trhu 30 let
  • 13. plat

OZVĚTE SE NÁM

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | 13. plat | Příspěvek na dopravu | Příspěvek na stravování