Inženýr výrobní KVALITY

Poslední aktualizace: 21. 09. 2022 | Pardubický | | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

Výroba a vývoj

Zákaznický servis

KONZULTANT

Tereza Břetenářová

[email protected]

+420 724 389 072

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inženýra kvality! Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti  pro zákazníky jako jsou BMW nebo Toyota.

Místo výkonu práce: Pardubice

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za realizaci programů kontroly procesů, které mají zajistit výrobu polotovarů a hotových výrobků, které splňují požadavky specifikované zákazníky
  • analýza způsobů a dopadů selhání (FMEA)
  • kontrola statistické techniky procesů (SPC), školení zaměstnanců na nástroje kvality
  • provádění šetření k určení příčin vad, zpracovávat doporučení pro nápravné akce (QRCI), podporovat QRCI
  •  účast na nápravných akcích, posuzování kvality dílu dle specifikace zákazníka
  • vykonávání všech povinností v rámci požadavků systému QS9000/TS16949
  • provádění výrobkové a vrstvené audity

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenosti z obdobné pozice v automotive společnosti
  • Aj : komunikativní znalost
  • znalost nástrojů kvality v automotive společnosti

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba- občasný home office
  • sodexo Cafeteria až 2500 Kč/měsíčně
  • 13. plat
  • výhodný telefonní tarif
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.