VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Technický koordinátor údržby

Poslední aktualizace: 12. 01. 2022 | Moravskoslezský | Bohumín | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Dominika Hlavová

[email protected]

+420 703 865 275

Do výrobní společnosti sídlící v Bohumíně hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici KOORDINÁTOR ÚDRŽBY. Pozice je vhodná pro zkušené pracovníky, ale také pro absolventy strojního či elektrotechnického oboru, kteří již mají praxi v oblasti údržby.

Čeká na Vás zajímavá práce v podobě koordinování a plánování údržby strojního zařízení, týden dovolené navíc nebo také možnost dalšího profesního rozvoje.

POPIS POZICE

  • plánování preventivních oprav a revizí výrobního i nevýrobního zařízení
  • koordinace údržby dle priorit, komunikace s mechaniky
  • sledování nákladů
  • příprava návrhů investičních projektů údržby a řízení schválených projektů
  • zajištění legislativních požadavků na vyhrazená technická zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ strojního či elektrotechnického zaměření
  • zkušenost v oblasti údržby
  • orientace v problematice revizí vyhrazených technických zařízení
  • komunikativní znalost angličtiny
  • schopnost práce s MS Office

NABÍZÍME

  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • prémie
  • docházkový bonus
  • možnost kariérního posunu