VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Strojní zámečník nebo mechanik

Poslední aktualizace: 07. 01. 2022 | celá ČR | Kadaň | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

BENEFITY

Stravenky

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT

Miroslav Koželuh

[email protected]

Do přátelského kolektivu ve výrobní společnosti v Kadani hledáme manuálně zručné operátory výroby, strojní zámečníky nebo mechaniky.

Hledáte stabilní zaměstnání, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat na 2 směny?

Neváhejte zaslat svůj aktuální životopis na [email protected]

POPIS POZICE

– Montáž filtrační jednotky dle výkresové dokumentace a výrobních postupů

– Pravidelná údržba strojů dle plánu

– Kontrola vyráběné zakázky

– Balení vyrobené zakázky a příprava k expedici

– Vyučení, nebo maturita v oboru strojní zámečník, mechanik atd.

– Schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)

– Schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy

– Spolehlivost a chuť se učit novým věcem

NABÍZÍME

– Čtvrtletní bonusy

– Stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den

– Příspěvek na dojíždění

– Příspěvek na penzijní připojištění

– Zaměstnanecké akce a výhodný zaměstnanecký program Vodafone

– Nástup možný ihned

– Práce na zakázkové výrobě – nejsme linková/pásová výroba

– Práce v čistém prostředí

KONTAKTNÍ ÚDAJE

V případě zájmu zasílejte své aktuální životopisy na [email protected]

Podobné nabídky

26.01. 2022

Servisní technik pro region Mladá Boleslav

Auto – moto

Plný úvazek

Mladá Boleslav

07.01. 2022

Servisní technik pro Prahu a Středočeský kraj

Plný úvazek

Praha

20.01. 2022

Elektrotechnik se zkušeností s PLC

Plný úvazek

Kadaň

10.01. 2022

Aplikační Technik s cestováním – Machine Vision

Development & Engineering

Plný úvazek

Praha

07.01. 2022

Plný úvazek

Kadaň