VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Technický obchodník junior

Poslední aktualizace: 04. 11. 2021 | Karlovarský, Ústecký | Karlovy Vary | Plný úvazek

OBOR

Obchod

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Služební automobil

KONZULTANT

Vojtěch Dítě

[email protected]

+420 703 865 307

Pro světoznámou značku v oblasti automatizace hledáme energického člověka bez či s minimem zkušeností, kterého láká obchod a moderní technologie v unikátní spojení pro společnost, která se řadí mezi nejinovativnější hráče ve světě průmyslu.

POPIS POZICE

  • Aktivní rozvoj nových i stávajících obchodních příležitostí v oblasti průmyslu
  • Poznávání potřeb klientů s následným návrhem řešení na míru
  • Vyhodnocování a reportování obchodních výsledků
  • Profesionální prezentace společnosti
  • Odborné poradenství
  • Péče o svěřené portfolio
  • Kvalitní zaškolení v zahraničí
  • Region Karlovarsko a Chomutovsko

  • Minimálně bakalářský titul z jakéhokoliv oboru – pozice je vhodná hlavně pro absolventa, či člověka s minimem zkušeností
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • ŘP sk.B
  • Silný zájem o obchod a moderní technologie

NABÍZÍME

  • Fixní mzda 43.000 – 46.000Kč
  • Kvartální obchodní bonusy ve výši 33.000 – 43.000Kč
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Palivová karta
  • Notebook a telefon
  • Kontakt s nejmodernějšími průmyslovými technologiemi
  • Velmi dobré obchodní a technické zaškolení
  • Stabilní, dlouhodobý pracovní vztah