VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

ACCOUNT MANAGER v HR službách

Poslední aktualizace: 10. 09. 2021 | Jihočeský, Plzeňský | | Plný úvazek, Částečný úvazek, IČO/ŽivnostOBOR

Obchod

Personalistika a HR

KONZULTANT

Nikola Makovská

[email protected]

ACCOUNT MANAGER v HR službách

Posilte náš obchodní tým!

Otevíráme lidem dveře k nové kariéře. Je to ale stále obchod, i když úplně jiný, než jste pravděpodobně zažili jinde. Našim klientům pomáháme najít talentované pracovníky a dále růst díky službám, které poskytujeme. Přidejte se do našeho týmu ManpowerGroup – největší personální společnosti v ČR. Náš záběr v oblasti HR sahá od recruitmentu přes outsourcing, marketing, až po HR consulting. To vše našim klientům můžeme nabídnout! Pojďte s námi propojovat zajímavé pracovní nabídky významných klientů s talentovanými lidmi. Aktuálně hledáme kolegu, který posílí region Plzně a Jižních Čech.

POPIS POZICE

Co Vás na této pozici čeká a nemine?

– Vyjednávání se seniorním managementem a majiteli firem,- spoluúčast při řešení komplexních projektů a jejich aktivní prodej,- akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů,- business a relationship development,- spolupráci na projektech našich nejvýznamnějších klientů,- spolupráci s kolegy na pobočkách,- definování budoucí obchodní strategie a rozvíjení obchodních příležitostí,- účast a zastupování společnosti ve výběrových řízeních,- tvorba prezentací a cenových nabídek,- pravidelný reporting, plánování rozpočtu, aj.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké požadavky máme na nového kolegu?

Hledáme především někoho, kdo umí klienta vyslechnout, pochopit jeho potřeby a navrhnout mu řešení na míru.Dále byste měl/a mít:- profesionální a milé vystupování,- předchozí zkušenosti z obchodní pozice (alespoň 2 roky podmínkou) a obchod mít prostě v krvi,- znalost anglického jazyka (na komunikativní úrovni),- více než vaše ego nás bude zajímat co dokážete a co jste schopen/schopna se naučit.

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout?

– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu,- příjemné prostředí plzeňské pobočky (ale na centrálu do pražského Florentina se taky často podíváte)- zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní bonusový systém),- flexibilní pracovní dobu včetně již zmíněné práce na home office,- práci na plný či zkrácený úvazek,- služební automobil i k soukromým účelům,- přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),– služební notebook a telefon i pro soukromé účely,– firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, home office až 2x týdně, karta Multisport, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další,– nástup možný dohodou.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jak nyní postupovat?

V případě vašeho zájmu o pozici prosím o zaslání aktuálního životopisu a stručného motivačního dopisu, proč zrovna vy jste ideálním kandidátem na tuto pozici. V případě, že se v očekáváních sladíme, se vám ráda ozvu a domluvíme se na osobní/virtuální schůzce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Nikola Makovská
[email protected]

Podobné nabídky

14.09. 2021

RECRUITMENT LEAD/SENIOR RECRUITER

Personalistika a HR

Plný úvazek

Částečný úvazek

IČO/Živnost

Plzeň

17.09. 2021

Senior recruiter pro logistickou společnost

Personalistika a HR

Plný úvazek

Částečný úvazek

IČO/Živnost

Bor

10.09. 2021

ACCOUNT MANAGER v HR službách

Obchod

Plný úvazek

Částečný úvazek

IČO/Živnost

Nezařazeno