VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Svářejte s námi! DĚČÍN

Poslední aktualizace: 13. 09. 2021 | Ústecký | Děčín | Plný úvazek

OBOR

Řemeslné a kvalifikované technické práce

KONZULTANT

Sabina Černohorská

[email protected]

Zvládáte svařování i čtení v technických podkladech a hledáte stabilní zaměstnání?

Do výrobní společnosti v dobré dostupnosti Děčína hledáme zkušené SVÁŘEČE.

POPIS POZICE

· Čtení a použití technických podkladů (výkresy, technologické postupy, atd. )

· Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

· Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení

· Drážkování kořenů svarů v pláštích kotlů plazmou

· Ruční řezání kyslíkem nebo plazmou tvarových vybrání v profilových materiálech podle orýsování

· Práce ve výškách s dodržováním bezpečnostních předpisů

· Dodržování bezpečnostních předpisů

PROFIL KANDIDÁTA

SOU s technickým zaměřením

Zkušenosti na podobné pozici

Ochota občasné práce přesčas

Komunikativnost, spolehlivost, preciznost

NABÍZÍME

  • Fixní mzda + bonus ( 30 000 – 35 000,- )
  • Dovolená 25 dní
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou Cafeterie