VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Quality System Coordinator

Poslední aktualizace: 08. 10. 2021 | Liberecký | Český Dub | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Michaela Horčičková

[email protected]

+420 727 846 106

Pro českého výrobce plastových dílů pro automobilový průmysl hledáme Koordinátora/ku systémové kvality, který/á by posílil/a tým kvality a podílel/a se na vzestupu společnosti. Protože kvalita > kvantita.

POPIS POZICE

  • plánování a vyhodnocování interních a externích auditů
  • zjišťování odchylek z auditů a jejich zaznamenávání do databáze
  • sledování a ověřování nápravných opatření
  • navrhování a optimalizace procesů
  • neustálá snaha o zlepšení struktury kompletního systému řízené dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici
  • komunikativní znalost Aj
  • certifikát interního auditora pro IATF 16949 nebo VDA 6.3
  • dobrá znalost kvalitativních systémů ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.1 popřípadě ISO 14001
  • znalost kvalitářských technik (SPC, FMEA, MSA, Poka Yoke, Ishikawa, 8D atd.)

NABÍZÍME

  • 7hodinová pracovní doba
  • dotované obědy v jídelně nebo letní terase
  • zaměstnanecký úročený vklad
  • příspěvek na penzijní spoření
  • MultiSport karta
  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely
  • týden dovolené navíc po odpracovaném roku
  • výhodný tarif od T-mobile

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Pokud Vás nabídka zaujala a máte relevantní zkušenosti, které by firma mohla uplatnit, zašlete mi Váš životopis a společně se pobavíme o Vašich možnostech působení v této společnosti.