VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Hledáme novou posilu do týmu! Skladník-zajímavé bonusy!

Poslední aktualizace: 02. 09. 2021 | Jihomoravský | Brno | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Markéta Kališová

[email protected]

+420 720 936 899

Chceš být součástí stabilní firmy s přátelskou atmosférou a lidským přístupem?

Chceš skloubit práci a rodinu?

Nechceš stres a špatné zacházení?

Hledáme šikovné lidi do skladu! Připojte se k nám!

POPIS POZICE

Co bude tvojí náplní práce:

  • Včasné zásobování výrobních úseků materiály nebo výrobky
  • Pečlivost a schopnost šetrné manipulace s převáženým materiálem
  • Účast na inventurách

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Jsi zodpovědný, fyzický zdatný a zručný
  • Máš řidičské oprávnění pro řízení VZV, pokud nemáš nevadí
  • Běžná znalost PC, práce v Sap výhodou
  • Nevadí ti 3 směny

NABÍZÍME

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Zajímavou mzdu
  • Práce v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Jídelnu s velkým výběrem jídel za pár kaček
  • odborná školení, možnost růstu a spousta dalších výhod!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Neváhej a získej novou práci. Můžeš se ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo zavolej na číslo 720 936 899.