´

Skočte si pro novou práci

Skočte si pro novou práci

V práci strávíme téměř třetinu života. Je proto výhodné zvolit si takové zaměstnání, které nás bude naplňovat. Trh práce nabízí spoustu nejrůznějších pracovních možností. Proč tedy zůstávat v zaměstnání, které vás nebaví?

 

Volba zaměstnání

Mladý člověk se musí ohledně budoucího zaměstnání rozhodovat velmi brzy – vlastně už v 15 letech. V tomto věku si mnozí lidé nejsou ještě úplně jisti, kam by chtěli směřovat. Někoho zaujme řemeslo a rozhodne se jít do učení, jiný se najde v gastronomii a pohostinství, další se rozhodne studovat a být lékařem. Tato volba je jistě důležitá, není ale pravda, že se už nikdy nedá změnit.

Změna oboru

Nic, co se člověk naučí, není zbytečné. Pokud jste si však v patnácti vybrali špatně, nikdy není příliš pozdě začít od znova a věnovat se oboru, který vás doopravdy zajímá. Dříve bylo běžnou praxí, že člověk zůstal v jedné firmě na téže pozici 20 nebo i více let. Dnes je situace jiná; trh práce nabízí mnohem více různých možností uplatnění, z nichž si vybere opravdu každý.

Rekvalifikace

Některé firmy nabízí zaměstnancům programy, díky nimž si mohou rozšířit odborné znalosti a získat další – mnohdy i zcela novou – kvalifikaci. Rekvalifikovat se však můžete i jinak, nabídka nejrůznějších kurzů je opravdu široká.

Udělejte první krok

Nevíte, jak začít? Využijte naše nabídky a vyberte si práci, která vás bude bavit! Nabízíme různé pracovní pozice v mnoha lokalitách po celé České republice. Můžete se také zaregistrovat a my pro vás budeme nabídky práce hlídat. Nebojte se změny. Udělejte první krok.

 

Pavlína Průšová
ManpowerGroup

Prohlédnout si nabídky práce