´

ManpowerGroup partnerem WEF v Davosu

prising_web-01I v letošním roce švýcarský Davos hostil Světové ekonomické fórum (SEF), kterého byl ManpowerGroup již potřinácté hrdým partnerem. Hlavním letošním tématem bylo zodpovědné a přizpůsobivé vedení, ManpowerGroup přispěl do diskuze vlastním průzkumem Revoluce dovedností, naši zástupci hovořili o tématech vlivu technologického pokroku na budoucnost pracovních míst, nebo o rovnosti pohlaví.

Proč jsme již třináct let partnerem SEF? Budujeme zde vztahy a sdílíme postřehy, pomáháme utvářet globální i regionální průmyslové agendy, přispíváme k vytvoření efektivní politiky, spolupracujeme se stejně založenými společnostmi a rozšiřujeme dosah a vliv našich myšlenkových proudů. Tato spolupráce nám umožňuje hovořit s klienty a partnery a připravovat je na to, co přijde. Nabízí nám unikátní příležitost jak prezentovat naše inovativní strategie řešení pracovní síly, což vyžaduje, abychom byli vždy napřed před aktuálními trendy. Také ovlivňuje lídry a dává nám možnost vést diskuze s klíčovými lidmi o tom, na čem právě záleží. Zároveň je to možnost jak nechat nahlédnout do trendů talentismu a pracovního trhu. Účast na setkáních poskytuje příležitost k setkání předních vědců, expertů a dalších vlivných osobností.

  • Naše průzkumy Nedostatek talentů a ManpowerGroup Index trhu práce jsou používány jako ekonomické ukazatele.
  • Téměř před deseti lety ManpowerGroup popsal Talentismus, novou éru, ve které se talent stane klíčovým ekonomickým faktorem.
  • Umíme sbírat a shromažďovat poznatky o výzvách, kterým čelí organizace, kandidáti a zaměstnanci – ať už z malých a středních podniků, nebo mezinárodních společností.
  • Našli jsme práci pro tři a půl milionu lidí a spolupracujeme s více než čtyřmi sty tisíci klientů, což nám dává výjimečný náhled na zaměstnance i zaměstnavatele.
  • Naše cíle a vize jsou v harmonii se strategií SEF – cílem je společná důvěra v to, že smysluplná a udržitelná zaměstnatelnost může změnit svět, naše vize je stát se světovou jedničkou v poskytování personálních služeb.

Zástupci ManpowerGroup na Světovém ekonomickém fóru

zastupci-01

Klíčová témata ManpowerGroup komunikovaná na Světovém ekonomickém fóru

klic