Řidič VZV

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Jažlovice

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené řidiče VZV na dlouhodobou spolupráci.

POPIS POZICE

– obsluha vysokozdvižných vozíků
– manipulace se skladovaným zbožím

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání min. SOU
– platné oprávnění na VZV (možná obnova za cca 300kč)

– zkušenost v řízení VZV
– zkušenost na retraku výhodou
– spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci
– časovou flexibilitu
– ochotu pracovat ve dvou až třísměnném provozu

NABÍZÍME

– nástupní mzda 18.000 Kč + 3.000 Kč bonusy

– stravenky v hodnotě 80kč/směna (20 Kč si hradí zaměstnanec)

– práce na HPP

– dlouhodobá spolupráce

– lokalita Jažlovice – svoz z Opatova přímo do skladu pro zaměstnance ZDARMA

– nástup dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte připojit aktuální životopis.

Veškeré Vámi zaslané údaje budeme považovat za důvěrné.

KONTAKT

Magdaléna Poulová
Magdalena.Poulova@manpower.cz
+420734862374