Procesní inženýr junior/senior

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s plánování procesů ve výrobním podniku? Umíte anglicky a jste rychlý a flexibilní člověk?

Tak to hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Návrh, zavádění a zdokonalování výrobních postupů v daném procesu ve spolupráci s oddělením kvality a EHS
  • Definování specifikací procesu a aktivní spolupráce na řešení problémů s procesy podle metodiky QRQC
  • Spolupráce na analýze FMEA
  • Spolupráce s oddělením kvality na odstranění a prevenci výrobních vad
  • Určování časových norem pro jednotlivé operace v daném procesu dle dané metodiky
  • Tvorba procesu flow-chart jednotlivých výrobních modelů
  • Zabezpečuje realizaci technických změn jednotlivých výrobních modelů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • AJ – komunikativní úroveň
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace a znalost metodik zlepšování procesů (Lean, Six Sigma, Kaizen) a procesních KPI (efektivita, způsobilost procesů,…)
  • Znalost výrobních procesů a tvorby pracovních postupů a instrukcí
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, komunikativnost, schopnost spolupracovat v týmu a prezentovat výsledky

NABÍZÍME

  • Moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv, rozmanitou práci
  • Bonusy/prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999