MISTR LOGISTIKY, MZDA OD 55.000 KČ/MĚS, 3.SMĚNY, STRAVENKY

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Kraj: Středočeský,
Město: Dobříš
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro výrobní společnost na Příbramsku přijmeme směnnového mistra skladu.

Vaší náplní práce bude především:

– vedení kmenových a agentrurních pracovníků

– koordinovace práce jednotlivých týmů, dohlížet na kvalitu a

efektivitu zaskladnění, vyskladnění a zásobování výroby

– řešit vzniklé problémy

– školení nově příchozích a stálých zaměstnanců

Směnnost: 3 směny

Nástup ideálně ihned nebo dle dohody

PROFIL KANDIDÁTA

– ochota pracovat na 3 směny

– min. vzdělání SOU

– podmínkou je zkušenost na obdobné pozici

– výborné řídící a organizační schopnosti

– základní znalost AJ

– uživatelská znalost MS Office

NABÍZÍME

Základní měsíční mzda od 52.000 Kč/měs ( navyšování mzdy na základě zvyšování odbornosti )

– odměny, bonusy

– nadstandartní příplatky za směnnost

– 25 dní dovolené

– dotované závodní stravování nebo stravenky

– možnost kariérního růstu

– příspěvek na penzijko

– firemní svozové autobusy zdarma

– a spousta dalších firemních benefitů

KONTAKT

Aneta Jandová
[email protected]
+420 702 153 284