Operativní nákupčí – skvělá příležitost kousek od domu

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Kraj: Vysočina,
Město: Humpolec

Jste zkušený nákupčí, kterého baví operativa s nákupem spojená? Nebo v této profesi teprve začínáte a chcete nasbírat cenné zkušenosti? Jste komunikativní člověk, na kterého se dá spolehnout, a domluvíte se alespoň nějak anglicky? Tak mi o sobě dejte vědět a získejte práci v menší firmě, kde se kolegové znají. Získejte příležitost kariérně vyrůst!

POPIS POZICE

Na této pozici budete mít na starosti:

-Zadávání nákupních objednávek do interního informačního systému a jejich následné zpracování.

-Komunikaci s dodavateli o termínech a dodávkách.

-Porovnávání cen, zasílání požadavků na tvorbu cen a jejich následnou kontrolu.

-Spolupráci na inventurách a reporting.

PROFIL KANDIDÁTA

Ideální kandidát má:

-Předchozí praxi v nákupu nebo chuť se v této oblasti rozvíjet a zlepšit.

-Angličtinu na komunikativní úrovni.

-Dobré zkušenosti v Excelu.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Skvělou příležitost se kariérně posunout dopředu.

-Stabilní práci v menší firmě.

-Dobré mzdové ohodnocení.

-Týden dovolené navíc.

-Stravenkový paušál = příspěvek do mzdy.

-Kurzy angličtiny zdarma a v pracovní době.

-Další firemní benefity – pravidelná cvičení, venkovní akce a večírky apod.

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na 703 865 343. Těším se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
[email protected]
+420 703 865 343