Key account manager pro HR

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,
Obor: Administrativa,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Je Vaší srdcovkou HR svět a máte zkušenost jako Key account manager?
Rádi si organizujete denní náplň sami?
Jste komunikativní typ, který rád chodí na schůzky s klienty a udržuje s nimi kontakt telefonicky?
Pak pro vás máme vhodnou nabídku v neziskové organizaci, která se zabývá vzděláváním v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů.

POPIS POZICE

  • Komunikace se členy
  • Vedení databáze členské základny
  • Oslovování možných zájemců o členství
  • Sjednávání podmínek členství
  • Domlouvání nabídek pro partnerství
  • Uzavírání strategických barterů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost na obdobné pozici právě z HR odvětví
  • Vysokoškolské vzdělání, výhodou obor andragogika/psychologie
  • Komunikativní osobnost
  • Anglický jazyk bude výhodou, ale ne podmínkou

NABÍZÍME

  • K fixní složce bonusy
  • Možnost osobního rozvoje
  • Malý přátelský tým
  • Časově flexibilní práci
  • Denní náplň si budete organizovat sami
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Telefon
  • Notebook
  • Možnost práce na HPP/IČO

KONTAKT

Veronika Točíková
[email protected]
+420 703 865 332