Hlavní účetní v centru Pardubic

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Královéhradecký,
Město: Pardubice

Máte zkušenosti s kompletním vedením účetní agendy? Praxi na pozici Hlavní účetní s vedením týmu? Uvítal/a byste flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat v centru Pardubic?

Pokud je Vaše odpověď ano,  pak hledáme právě Vás.

POPIS POZICE

zajištění kompletního vedení účetnictví (nevýrobní firma), včetně účtování

měsíční, roční závěrka

příprava podkladů pro audit

daňová přiznání – DPH, Souhrnné hlášení, Kontrolní hlášení, DzPPO, silniční daň, MOSS

komunikace s úřady

evidence a účtování majetku

správa účetního systému (nastavování procesů v účetním programu)

vedení malého účetního týmu

spolupráce s controllingem a finančním ředitelem

zpracování statistik ČSÚ

PROFIL KANDIDÁTA

vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru

praxe na podobné pozici

komplexní znalost účetní a daňové problematiky a orientace v současných daňových předpisech

znalost AJ na úrovni B1/B

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

Stravenky

možno využívat home office

moderní kanceláře v centru Pardubic

další firemní benefity

KONTAKT

Tereza Břetenářová
[email protected]
+420 724 389 072