Pracovník call centra – cold call

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Baví vás telefonování, ale nevyhovuje vám aktivní prodej?
Oslovujte pouze neaktivní kontakty nebo výherce veřejných zakázek.

POPIS POZICE

  • Budete volat neaktivním klientům, kteří v minulosti využili služby firmy nebo výhercům soutěží
  • Registrovat nové klienty
  • Spouštět testovací verze
  • Pečovat o hladký průběh

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost a zájem o oblast aktivního volání
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

NABÍZÍME

  • Malý tým
  • Kanceláře na Praze 7
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Po 1.roce u firmy volnočasové poukazy v hodnotě 1000 Kč
  • Firemní večírky, kino apod.

KONTAKT

Veronika Točíková
[email protected]
+420 703 865 332