Pracovník ve výrobě na ranní směnu!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Pardubický,
Město: Choceň
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Do našeho výrobního týmu hledáme pracovníky na laminaci – vhodné i pro absolventy či kandidáta bez praxe, muže i ženy!

Jedná se o manuální činnosti, které vyžadují pouze manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost.

Práce je pouze na ranní směnu 6 – 14:30, přímo do kmene společnosti v Chocni!

Náplň práce:

– laminování dílů dle pokynů mistra

– práce se svěřeným vybavením

PROFIL KANDIDÁTA

– na vzdělání ani praxi nezáleží

– požadujeme pracovitost a spolehlivost

NABÍZÍME

– stabilní práci s rostoucí mzdou (125Kč v nástupu, po zapracování 140Kč)

– docházkový bonus 1.000Kč měsíčně

– stravenkový paušál 55Kč za každý den

– 13. plat

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
[email protected]
+420 727 807 686