Řidič VZV – TEPLICE

Typ úvazku: Plný úvazek, Brigáda,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce,
Kraj: Ústecký,
Město: Teplice
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme řidiče VZV v Teplicích!

Platný průkaz VZV do 10 ti tun – oprávnění W2 nutné!

POPIS POZICE

  • Řízení VZV vozíku ve výrobě
  • Převoz materiálu
  • Naklád a vyklád materiálu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Platný průkaz VZV do 10 ti tun – oprávnění W2
  • Dobrá zkušenost s řízením VZV
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Ochota práce ve směnném provoze

NABÍZÍME

  • Zázemí silné společnosti
  • Hodinová mzda 117,- Kč/hod + 20% bonus
  • Stravenky

Zaujala Vás tato nabídka a máte zájem o novou práci v Teplicích?

Reagujte pomocí tlačítka níže a získejte novou práci ihned!

Nezapomeňte připojit Váš životopis.

KONTAKT

Sabina Černohorská
sabina.cernohorska@manpower.cz