SALES MANAGER | oblast jihovýchodní Evropy a části Asie

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Hledáme zkušeného obchodního manažera, který má zkušenosti z technického obchodu a hovoří rusky a anglicky! Vaším úkolem bude starost o stávající klienty, stejně jako akvizice těch nových. Kromě rozmanité práce se můžete těšit na spolupráci s kolegy napříč odděleními firmy, atraktivní mzdu a další benefity.

POPIS POZICE

  • Správa svěřeného území – Rusko, Kazachstán, Turecko, Řecko
  • Péče o stávající klíčové klienty
  • Udržování obchodních vztahů s odběratelskými a maloobchodními společnostmi
  • Akvizice nových zákazníků
  • Úzká spolupráce s plánováním, expedicí a zákaznickým servisem

  • Znalost anglického a ruského jazyka na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Praxe min. 3 roky v oblasti obchodu
  • MS Office, zejména Excel, SAP výhodou
  • Komunikativní a reprezentující vystupování
  • Schopnost vyjednávat
  • Dobrá organizace času
  • Ochota cestovat (cca polovina pracovní doby)

NABÍZÍME

  • Atraktivní mzda + roční bonus
  • Stabilita zaměstnání
  • Práce na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost cestovat
  • Možnost využití cizích jazyků

KONTAKT

Michaela Hýblová
[email protected]
+420 703 865 274