´

Back office v automotive

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Věda a výzkum, Výroba a vývoj,
Kraj: Hlavní město Praha, celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Přidej se do týmu anotátorů/validátorů světového lídra v automotive. Nic Ti název pozice neříká? Nevadí, čti dále a nech se přesvědčit, že je to pozice jako stvořená právě pro Tebe.

POPIS POZICE

Anotátor pracuje ve vývojovém centru, kde se testují parkovací senzory a asistenční systémy do automobilů. Hlavním úkolem je zpracování a vyhodnocování dat z testů, analýza výsledků procesu, spolupráce s pracovníky vývoje.

Validátor má na starost provádění kontroly, drobné opravy a reportování výsledků.

Pracovní náplň je velmi zajímavá a sám/sama brzy zjistíš, že výsledky Tvé práce mají smysl a mohou lidem v mnoha ohledech usnadnit život.

PROFIL KANDIDÁTA

Od kandidátů požadujeme dokončené středoškolské vzdělání, angličtinu na pokročilé úrovni (v psané i mluvené formě), zájem o oblast vývoje a zodpovědnost.

Dále požadujeme počítačovou gramotnost a pokročilou znalost Microsoft Office.

NABÍZÍME

Novým kolegům nabízíme odpovídající platové ohodnocení, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 60,- Kč a možnost zajímavých bonusů.

Dále budeš mít k dispozici Multisport kartu za zvýhodněnou cenu.

 

Dostaneš důkladné zaškolení a budeš mít možnost se dále vzdělávat. Po zaškolení můžeš čerpat částečný home office.

Aby sis mohl odpočinout, všichni naši zaměstnanci mají 30 dní placené dovolené.

Pracovat budeš v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíš práci, díky které nebudeš bohaté zkušenosti a posunete Tě dál v profesní kariéře.

V případě, že Tě pozice zaujala a splňuješ požadavky, neváhej se přihlásit do výběrového řízení pomocí odpovědního formuláře.

KONTAKT

Jaroslava Pataši
jaroslava.patasi@manpower.cz
+420 734 684 277

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.