Obchodní zástupce (m/ž) – zemědělství

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

Baví Vás obchod a máte blízko k zemědělství? Pokud chcete pracovat pro rodinnou firmu, která dbá na životní prostředí a nabízí jedinečné produkty z oblasti výživy půdy, rostlin i zvířat, tak jste to právě Vy, koho hledáme!

POPIS POZICE

Za co budete zodpovědný/á?

  • Každodenní kontakt s firemními zákazníky = farmáři (jedná se o práci v terénu)
  • Prodej kvalitních, patentovaných produktů těmto zákazníkům (produkty vyvíjí firma sama)
  • Rozšiřování portfolia zákazníků
  • Analýzy potřeb zákazníka a návrhy optimálních řešení, aby se zajistila maximální profitabilita farmářů
  • Poprodejní péče o zákazníky – kvalitní péče o zákazníky je na prvním místě (může se jednat např. o monitoring polí, rozbor půdy apod.)
  • Práci s interním systémem

!!! Lokalita: hledáme 2 obchodníky pro 2 oblasti – Praha západ + Příbram / Beroun !!!

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Nejdůležitější je zájem o zemědělství a ideálně i zkušenost z této oblasti (ať již v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností či pocházíš ze zemědělské rodiny)
  • Máte zkušenosti z obchodní pozice nebo Vám je alespoň obchod blízký
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat/pracovat v terénu

NABÍZÍME

Na co se můžete těšit?

  • Smysluplnou práci pro rodinnou firmu, která nabízí kvalitní produkty
  • Nástup dle Vašich možností
  • Fixní mzdu + bonusy
  • Auto i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Multisport Card
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravné
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pojištění odpovědnosti za škody
  • Využití mobilního telefonu i pro soukromé účely

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
[email protected]
+420 733 165 052