Mechanik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Ústecký,
Město: Krupka
Hledáme:Muže i ženy

Staňte se členem menšího přátelského týmu s eskvělím šéfem.

Práce je na 12 hodinnové směny, takže více volna 🙂

POPIS POZICE

  • Opravy a údržba strojů ve výrobě
  • Práce v týmu i na svěřeném úseku
  • Práce s nástroji a využití náhradních dílů

  • Technické vzdělání v oboru mechanik/seřizovač, popř. automechanik
  • Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost

NABÍZÍME

  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • Mzda dle zkušeností od 35000,-
  • 5 týdnů dovolené
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné stravování
  • cafeterie na volnočasové aktivity
  • příjemné/klimatizované pracovní prostředí

KONTAKT

Michaela Poláková
[email protected]
+420 725 807 275