Manažer kvality

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management,
Kraj: Jihočeský,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Otevřena pozice pro lídra kvality se zkušenostmi nejlépe z automobilového průmyslu. Hledáme člověka, který by manažersky dokázal efektivně nastavit a vést oddělení kvality k jeho správnému fungování a směrem k trvalému plnění vytyčených cílů.

  • Min. 3 roky zkušeností na vedoucí pozici v kvalitě výrobní společnosti
  • Velmi dobré manažerské, organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost norem systémů jakosti (TS16949, ISO 9001, VDA, IATF, ISO 14001)
  • Pokročilá znalost v MS Office, SAP výhodou
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Samostatnost, rozhodnost, schopnost týmové práce

NABÍZÍME

  • Pozici v Top Managementu společnosti přímo podřízenou jednateli
  • Zázemí silné společnosti s mezinárodní účastí
  • Služební automobil
  • Osobní rozvoj a odborné zaškolení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek do cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování

KONTAKT

Marie Valentová
[email protected]
+420 727 924 395