Back office pro obchod – Malý přátelský tým

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Chcete být součástí stabilní japonské společnosti, která se zabývá obchodováním?
Kde záleží na každém zaměstnanci?
Máte zkušenosti v administrativě, logistice, správě nebo od každého trochu?
Tak máme pozici přímo pro vás! 🙂

POPIS POZICE

  • Back office podpora obchodování, hlavně v oblasti různých chemikálií
  • Občasná péče o logistiku – dodávky, zpoždění, reklamace, náhrady apod.
  • Péče o vztah se zákazníky a klienty
  • Případná spolupráce na expanzi současných podniků a podpora rozvoje nových podniků.
  • Shromažďování relevantních informací o trhu
  • Předpovědi cen, předávání podmětů od zákazníků a klientů

• Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (logistika, správa, mezinárodní obchodní podmínky, apod.) 5 let a více
• Český / slovenský rodilý mluvčí + anglický jazyk B2
• Počítačové dovednosti – MS Office, Teams
• Ochota cestovat v případě potřeby – 1x měsíčně
• Aktivní řidič

NABÍZÍME

  • Zazemí silné a stabilní společnosti
  • Nadstandardní finanční hodnocení
  • Malý přátelský tým
  • 5 dnů pracovní neschopnosti
  • 13. plat
  • Home office dle potřeby, případně 1x – 2x týdně
  • Kanceláře na Praze 1

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a my vás budeme rádi kontaktovat 🙂

KONTAKT

Veronika Točíková
veronika.tocikova@manpower.cz
+420 703 865 332