ManpowerGroup

Manuální práce ve výrobě přes léto

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte krátkodobý přivýdělek přes léto ?

Jsme manuálně zruční a hledáte práci na jednosměnný provoz?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

Pro našeho klienta zabývající se chemickým průmyslem hledáme vhodné zaměstnance na pozici PLNIČ TECHNICKÝCH PLYNŮ!

POPIS POZICE

– plnění lahví na technické plyny

– ruční manipulace s lahvemi

– manipulace VZV (výhodou-případně proškolíme)

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti na podobné pozici výhodou

– ochota učit se novým věcem a pracovitost

– na vše vás zaučíme

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr do 31.8.

– mzda: 140,- Kč / hod – možnost navýšení na 150,- Kč / hod

– 5 týdnů dovolené

– firemní kantýna (zvýhodněná cena pro zaměstnance)

– pracovní doba: 6 – 14 hod

– lokalita: Praha 9 – Kyje

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339