Elektroúdržbář – 1 směna!!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Kraj: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Pardubice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro českou společnost, zabývající se obchodem a výrobou v zemědělském oboru, hledám pracovníka údržby – elektro.

Práce je ve středisku v Pardubicích s výjezdy do ostatních provozoven ve Východních Čechách – pouze 1 směna, stabilní práce, prima kolektiv!!!

Náplň práce:

– preventivní elektroúdržba veškerých výrobních i nevýrobních zařízení

– řešení nenadálých poruch

– výjezdy i do ostatních středisek ve východních Čechách

– evidence servisních úkonů a použitého materiálu

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ elektro

– vyhláška 50 par. 6

– praxe na podobné pozici

– řp. B

– zkušenosti s MaR výhodou

– spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME

– stabilní práci a plat + bonusy

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na penzijko

– příspěvky na stravování

– rekreační objekty pro Váš odpočinek

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu s dalším postupem.

KONTAKT

Barbora Sýkorová
[email protected]
+420 727 807 686