ManpowerGroup

Účetní – vhodné i pro absolventy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Máte znalosti v účetnictví a hledáte stabilní zaměstnání v okolí Prahy 6?

Pro našeho klienta z oboru logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚČETNÍ!

POPIS POZICE

• účtování přijatých faktur

• kontrola správnosti vystavených faktur

• účtování bankovních výpisů, příprava podkladů pro platby bankou

• účtování pokladny • vymáhání pohledávek – upomínky

• spolupráce při měsíčním zpracování účetní závěrky, kontrola účtů

• kontrola evidence majetku, inventarizace majetku

• schopnost řešení různých nesouladů, komunikace s ostatními odděleními, ostatní administrativní práce

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SŠ vzdělání ekonomického směru

– znalost účetnictví

– anglický jazyk min. pasivně (alespoň po emailové komunikaci)

– pokročilá úroveň MS Office – excel

– časová flexibilita (v období závěrek)

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr

– mzda: 25 000 – 30 000,- Kč / měsíc – dle zkušeností

– stravenky v hodnotě 100,- Kč

– lokalita: Praha 6 (poblíž Letiště Václava Havla)

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339