Technik na reklamace a zákaznický servis

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, Zákaznický servis,
Kraj: Vysočina,
Město: Třebíč

Jste člověk, který se dokáže rozhodovat a dle dostupných informací situaci správně vyhodnotit? Jste technický typ se zkušenostmi ze zákaznického servisu nebo vyřizování reklamací? Máte praxi v komunikaci se zákazníkem nebo dodavateli? Chcete mít různorodou práci, která má smysl, a dělat ve firmě, kde si svých zaměstnanců váží? Tak se mi ozvěte a získejte lepší práci v oboru.

POPIS POZICE

Co Vás v práci čeká?

-Vyřizování reklamací (přezkoumávání, rozhodování, analýza).

-Komunikace se zákazníky a dodavateli.

-Zajišťování nápravy – objednávky náhradních dílů, oprav atd.

-Reporting a administrativa.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Máte alespoň střední školu (ideálně v oboru elektro).

-Máte praxi na podobné pozici (výhoda).

-Dotahujete věci do konce a je na Vás spoleh.

-Umíte anglicky.

-Zvládnete uživatelskou práci na počítači.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Stabilní práci v moderním odvětví.

-Možnost vlastního rozvoje a kariérního růstu.

-Dobrou mzdu a bonusy k tomu.

-Kurzy angličtiny.

-Příspěvek na jídlo.

-Extra dny zdravotního volna.

-Další benefity – levnější volání a další slevy.

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na 703 865 343 nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
[email protected]
+420 703 865 343