´
Bohemia Direct

RÁD TELEFONUJEŠ? MY TI ZA TO ZAPLATÍME! 29 000,- NÁSTUPNÍ MZDA!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Obchod, Zákaznický servis,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Taky si myslíš, že pracovat 14 hodin v kuse není nic pro tebe? Že stát celý den na nohou je únavné? Že bys víkendy raději trávil venku nebo s kamarády než v práci? Pak se přidej k nám! U nás tě čeká práce jenom ve všední dny, žádné víkendové nekonečné směny. Při práci si můžeš i posedět a pošetřit tak nohy pro jiné aktivity. Samozřejmostí je moderní a příjemné prostředí, kde se budeš cítit dobře. 

Jsme velká společnost, zabýváme se energetikou a do svých řad hledáme telefonní konzultanty na hlavní pracovní poměr, vítáme však i absolventy bez praxe. 

POPIS POZICE

Co bude náplní práce? 

Tvým úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem a vypracování vhodné nabídky.  

PROFIL KANDIDÁTA

Co bys měl umět? 

Spoustu věcí tě naučíme a rádi poradíme. Od tebe ale čekáme, že budeš rád a dobře mluvit a komunikovat s lidmi. Že pro tebe bude zákazník ten nejdůležitější. Že bude telefonování nejen náplň práce, ale i tvůj koníček. Protože pokud to bude fungovat, dokážeme tě za to ohodnotit. 

NABÍZÍME

Vážíme si našich pracovníků, proto jim nabízíme:

-Smlouvu na HPP 

-Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů 

-5 týdnů placené dovolené 

-Každý den OBĚD zdarma ve vlastní firemní restauraci 

-Občerstvení na pracovišti formou kávy, čaje, čokolády a dalšího 

-Stolní fotbálek a „relax“ místnost 

-Dopolední a odpolední směny dle tvé preference 

-Zkrácenou pracovní dobu v pátek 

-Zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn (až 4 domácností) 

-A mnoho dalšího! 

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na lucie.vasickova@manpower.cz  nebo klikni na tlačítko níže a připoj se do našeho týmu spokojených konzultantů. 

Těšíme se na tvou reakci! 

KONTAKT

Lucie Vašíčková
lucie.vasickova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.