Technolog do výroby ultralehkých letadel

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Kraj: Pardubický,
Město: Choceň

Máte zkušenosti jako Technolog ve výrobě a domluvíte se anglicky? Hledáte novou pracovní výzvu mimo automotive?

Pro výrobní společnost s mezinárodním vedením hledám Technologa do výroby ultralehkých letadel! Současný kolega se posouvá na jinou pozici v rámci společnosti, převezměte jeho místo – pomůže Vám se zaučením.

Místo výkonu práce: Choceň

POPIS POZICE

tvorba technických pracovních postupů

denní porady s vedoucím výroby, řešení ad hoc problémů

plánování výroby, technická podpora nákupního oddělení

dohled nad produktivitou výroby, reporting vedení společnosti

spoluúčast na plánování výroby a splnění výrobních termínů

PROFIL KANDIDÁTA

praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti

znalost výroby kompozitních dílů – výhodou

AJ komunikativně

NABÍZÍME

práci v moderním prostředí a rostoucím odvětví

mzdu dle Vašich zkušeností

stravenky popř. závodní stravování,

firemní akce pro zaměstnance – vyhlídkové lety

možnost profesního růstu

 mobil, notebook

 práci v mezinárodním týmu

KONTAKT

Tereza Břetenářová
[email protected]
+420 724 389 072